8 lut 2013

Kaligrafia cyfr-serca

nauka pisania cyfr do wydrukunauka pisania cyfr do wydruku

3 komentarze:

 1. Jakiś czas temu odkryłam Twoją stronę :)))) to co tu robisz jest niesamowite :) jak włączam kompa to Syn woła "Mamo wydlukuj mi nowe labilynty" hihi to siadam i drukuje :) naprawdę dużo się dzięki temu uczy. Tym bardziej, ze grafomotoryka nie jest Jego mocną stroną,ale kocha te wszystkie ćwiczenia. Wcześniej było z tym różnie. Teraz sam siada i ćwiczy :) wieeeelkie dzięki. Mam pytanie. Czy przewidujesz też naukę pisania liter? Z tego co widzę to na razie dzieci uczą się skojarzenia A jak ARBUZ itp. A co z pisownią? Czy przewidujesz też takie zbiorcze (po kilka literek na jednej stronie z obrazkami) przedstawienie literek?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fruskawka Dziękuje za tak miły komentarz ;)))
  Na blogu jest więcej cyferek, gdyż Młody do niedawna nie był zainteresowany słowami czy literkami. Jak na razie woli cyfry(szczególnie 8 ;) ale widzę, że powoli to się zmienia. Pisanie literek jest tuż, tuż, tylko czas mi trochę przeszkadza, ale będę musiała się postarać.
  Co do samego pisania, my na razie ćwiczymy pisanie palcem. Nie wiem czy znasz blog "wczesna edukacja Antka i Kuby". Ewa pisała w nim o nauce pisania, o tym jak trudne jest pisanie jednej literki. Polecam do przeczytania Nauka czytania i pisania metodą Montessori - część I
  Pozdrówki
  Elka

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziekuje za odpowiedź i linka do strony

  OdpowiedzUsuń